Genel 28 EKİM 2013 / 10:53

Ödüllü "Beyond: Two Souls" yarışması devam ediyor

PlayStation Türkiye Forum ödüllü etkinlikler serisinin ilki olan "Beyond: Two Souls" konulu  yarışması 1 Kasım' a kadar devam ediyor.Ellen Page ve Willem Dafoe’nun başrol karakterlerine hayat verdiği Beyond: Two Souls, tüm dünyada ses getirdi. Güçlü hikâyesi, sinematik deneyimi oyunlaştıran kurgusu ile PlayStation 3’ün sevilen oyunlarından Beyond: Two Souls, PlayStation Türkiye Forum’da eğlenceli bir yarışmaya ilham verdi.

Beyond: Two Souls ile günün sorusuna en hızlı cevap veren ilk 4 kişiye oyun temalı sweatshirt hediye ediliyor. İlk bilip kazanan olmak için saatleri 12.00’ye ayarlamak yeterli! PlayStation Türkiye Forum’un  bu mini yarışma 1 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek.

Her gün saat 12.00’de Forum’da“Beyond: Two Souls ile İlk Bilenler Kazanıyor!” başlığı altında Günün Sorusu' na en hızlı şekilde, doğru yanıt vermek için yarışıyor. "Jodie'nin yemek için 3 alternatifi" gibi oyunla ilgili soruların yer aldığı yarışmada en hızlı yanıt veren ilk 4 PlayStation Topluluk üyesi Beyond: Two Souls sweatshirt’ ü kazanıyor.

 
ETİKETLER : Sony two souls