Genel 28 EKİM 2013 / 10:53

Ödüllü "Beyond: Two Souls" yarışması devam ediyor

PlayStation Türkiye Forum ödüllü etkinlikler serisinin ilki olan "Beyond: Two Souls" konulu  yarışması 1 Kasım' a kadar devam ediyor.Ellen Page ve Willem Dafoe’nun başrol karakterlerine hayat verdiği Beyond: Two Souls, tüm dünyada ses getirdi. Güçlü hikâyesi, sinematik deneyimi oyunlaştıran kurgusu ile PlayStation 3’ün sevilen oyunlarından Beyond: Two Souls, PlayStation Türkiye Forum’da eğlenceli bir yarışmaya ilham verdi.

Beyond: Two Souls ile günün sorusuna en hızlı cevap veren ilk 4 kişiye oyun temalı sweatshirt hediye ediliyor. İlk bilip kazanan olmak için saatleri 12.00’ye ayarlamak yeterli! PlayStation Türkiye Forum’un  bu mini yarışma 1 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek.

Her gün saat 12.00’de Forum’da“Beyond: Two Souls ile İlk Bilenler Kazanıyor!” başlığı altında Günün Sorusu' na en hızlı şekilde, doğru yanıt vermek için yarışıyor. "Jodie'nin yemek için 3 alternatifi" gibi oyunla ilgili soruların yer aldığı yarışmada en hızlı yanıt veren ilk 4 PlayStation Topluluk üyesi Beyond: Two Souls sweatshirt’ ü kazanıyor.

 
ETİKETLER : Sony two souls
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun