Genel 02 ŞUBAT 2010 / 11:18

Novatel yeni bayi arayışında

Novatel yeni bayi açılımıyla 2010'da yüzde 60'lık büyüme hedefliyor.

Novatel yeni bayi açılımıyla 2010'da yüzde 60'lık büyüme hedefliyor.


Motorola Telsiz Sistemleri Türkiye distribütörü olan ve 2009'u hareketli geçiren Novatel, 2009 yılındaki yüzde 40'lık büyümesinin ardından 2010 yılı için yüzde 60'lık büyüme hedefliyor. Bayi ağını genişletmek için çalışmalarını hızlandıran Novatel, 2010 yılında Türkiye'nin tüm bölgelerinde aktif olmayı hedefliyor

Novatel, bu planlarını düzenlediği bayi toplantısında paylaştı. 2009 yılı performanslarını bayilerinin sistemli ve başarılı çalışmalarına borçlu olduğunu belirten Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: "Novatel olarak yüzde 40 büyüme kaydettiğimiz 2009 yılında başarılı projelere imza attık. Telsiz haberleşme sistemlerinde dijital Tetra ve DMR teknolojilerinde bilinirliğin artması ile birlikte pazar da büyümeye başladı. Frekans kullanım verimliliğini artıran bu sistemlerin hem kamu hem özel sektör tarafından analog sistemlerin yerini almasıyla pazarın oldukça hareketlendiğini söyleyebiliriz. Gerek bölgesel, gerek geniş alanlarda telsiz haberleşmesi sağlamak için özel sektör ve kamu kurumları tarafından kullanılan Tetra ve DMR sistemleri, ses haberleşmesi yanında GPS tabanlı filo takibi, yazılı mesaj iletimi, telemetri ve SCADA gibi uygulamaların kullanımını sağlıyor. 2010 yılında belediyelerin, raylı taşıma sistemlerinin ve Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde kamu güvenliği sağlayan tüm kurumların dijital telsiz haberleşme sistemlerine geçişlerini artacağı için sektör olumlu etkilenecek. Novatel olarak 2010 yılında yüzde 60 civarında büyüme sağlayacağımızı düşünüyoruz. Yaklaşık 15 ilde daha bayi arayışına başladık. Bizimle bu yeni yolda başarılı yürümek isteyenlerle çalışmalarımızı başlatmak istiyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun