Genel 04 KASIM 2008 / 12:12

Novatel, Motorola telsiz ürünlerinin yeni dağıtıcısı

1998 yılından bu yana haberleşme sektörüne ürün ve çözümler sunan Setkomnet Trank, yeniden yapılanma süreciyle birlikte faaliyetlerine artık “Novatel Haberleşme Çözümleri” olarak devam edecek. Novatel bu değişimle birlikte, Motorola Telsiz Ürünleri’nin Türkiye’deki dağıtıcısı da oldu.

1998 yılından bu yana haberleşme sektörüne ürün ve çözümler sunan Setkomnet Trank, yeniden yapılanma süreciyle birlikte faaliyetlerine artık “Novatel Haberleşme Çözümleri” olarak devam edecek. Novatel bu değişimle birlikte, Motorola Telsiz Ürünleri’nin Türkiye’deki dağıtıcısı da oldu.


Novatel, düzenlediği bir toplantı ile bayii ve diğer tüm iş ortaklarını, yaşanan yeniden yapılanma konusunda bilgilendirdi. Toplantıda bir konuşma yapan Novatel Genel Müdürü Cem Ankara, bugüne kadar SetkomNet olarak hayata geçirdikleri çalışmaları dinamik ekip yapısı ve yenilikçi vizyonları ile artık Novatel adı altında sürdüreceklerini duyurdu. Ankara, “Yaşadığımız bu değişimle birlikte farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve kurumsal mobil haberleşmeyi kullanmak isteyen tüm kurumlara ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün, hizmet ve çözümler sunmaya devam edeceğiz. Novatel olarak Motorola ürün yelpazesinde bulunan ekipmanların Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini, bayi kanalımız ile hayata geçireceğiz. Daha önceden de olduğu gibi ürün temin ve satışına ek olarak; telsiz haberleşme altyapısı oluşturmak isteyen kurumlara; haberleşme altyapılarını projelendirme ve anahtar teslimi sistem kurma hizmetleri de sunacağız” dedi. Ankara konuşmasında Novatel’in Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilmiş 2. Tip TR Lisansları ile yetkilendirilmiş bir operatör  olduğunu ve mevcut kurulu telsiz altyapıları ile operatörlük faaliyetleri yürüttüğünü de sözlerine eklerken, ““Şirketimiz bu kapsamda 14 ilde telsiz altyapıları işletmekte ve kurumsal abonelere telsiz ses ile veri haberleşme hizmetleri sunmakta.  Aynı zamanda kurulu altyapılarla şehir geneli geniş alanlarda hizmet sunabildiğimiz gibi, lokal alanlara da kurulu altyapılar üzerinden hizmetler sağlayabilmekteyiz. Buna ek olarak; Türkiye’nin Istanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman gibi altı önemli havalimanında yer hizmetlerinde kullanılan telsiz haberleşmeleri de yine şirketimiz tarafından sağlanmakta. Bundan sonraki dönemde de yine tüm bu alanlarda faaliyetlerimizi daha da etkin bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.


 


 


 

YORUMLAR
ALİ HAŞİMOĞLU 06 MART 2014 / 14:18 0 0
MERHABA SAYIN YETKİLİ
BİZİM MOTOROLA TELSİZİ GP VE GM 338 SERİSİNA İKİ ŞER TAKIM İHTİYCIMIZ VAR BU KONU İLE İLGİLİ DEYERLİ TEKLİFSCIMIZ RİCA EDİYORUM .
SAYGILARIMLA ALİ HASHEMPOUR
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun