Genel 19 EYLÜL 2008 / 09:13

Nokia NSeries meraklıları N96 için sanal kuyruğa giriyor

Kasım ayında Türkiye’de satışa sunulacak Nokia N96 çoklu ortam bilgisayarına herkesten önce sahip olmak için ön kayıtlar başladı.

Kasım ayında Türkiye’de satışa sunulacak Nokia N96 çoklu ortam bilgisayarına herkesten önce sahip olmak için ön kayıtlar başladı.


N96 için ön kayıtlar www.nokia.com.tr/n96ilkseninelinde adresinden yapılıyor. Bu adreste ayrıca Nokia N96 hakkında ayrıntılı bilgi özel fırsatlar da bulunuyor. Nokia N96’nın ilgi çekici özelliklerinden biri mobil web tarayıcıda Flash video desteği sunması ve Nokia Video Merkezi sayesinde internetteki videolara kolay erişim sunması. Çift yönlü kayar kapaklı N96'nın 24 GB’ye kadar genişletilebilir 16 GB dahili hafızası ile 40 saate kadar video içeriği saklanabiliyor. 7 cm’lik ekran, 3D stereo hoparlörler, Windows Media Video (WMV) desteği, fotoğraflara konum bilgisi ekleme, 5 milyon piksellik kamera, DVD kalitesinde görüntü kaydı, Nokia Maps 2.0 harita uygulaması da N96’nın diğer önde gelen özellikleri.  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun