Genel 22 OCAK 2010 / 08:47

Nintendo DSi XL ile macera ekranlara sığmıyor

Nintendo DS el konsolu yüzde 93 büyüdü, tam da karne vaktinde...

Nintendo DS el konsolu yüzde 93 büyüdü, tam da karne vaktinde...


Karnesi iyi gelen çocuklarına ne alayım diye düşünen aileler yaşadı. Yeni Nintendo DSi XL piyasadaki en geniş ekranlı el oyun konsolu olarak şarap kırmızısı ve koyu kahverengi renk seçenekleri ile 5 Mart'da Avrupa ile aynı anda Türkiye'de satışa çıkıyor. Nintendo DS Lite'dan yüzde 93 daha büyük iki adet 4,2 inçlik ekana sahip olan Nintendo DSi XL, geniş izleme açısıyla eğlenceyi çevrenizdekilerle de paylaşmanızı sağlıyor.

Nintendo DSi'ın sahip olduğu bütün özelliklere sahip olan Nintendo DSi XL, Dr Kawashima's Little Bit of Brain Training Arts Edition ve Dictionary 6 in 1 with Camera Function yazılımlarıyla birlikte gelecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun