Genel 07 TEMMUZ 2010 / 09:31

Nintendo DS'de mistik maceralara hazır olun

"The Sorcerer's Apprentice - Sihirbazın Çırağı" Ağustos'ta Nintendo DS el konsoluna geliyor.

"The Sorcerer's Apprentice - Sihirbazın Çırağı" Ağustos'ta Nintendo DS el konsoluna geliyor.


Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films'in beklenen yaz filmi "The Sorcerer's Apprentice - Sihirbazın Çırağı"nın video oyunu Ağustos ayında Nintendo DS el konsolu ile çıkış yapıyor.

The Sorcerer's Apprentice'te oyuncular, yaşayacakları macerada güçlü bir sihirbazın çırağı olma rolünü üstleniyor. Nihai kötülüğe karşı güçlerinizi birleştirip fantastik görevler ve büyü üzerine kurulu dövüşlerle dolu dünyada, oyuncular mistik bir mücadeleye giriyor.

Oyunun macerası ise şöyle sekileniyor; oyunda kötü sihirbazlar, yüzyıllardır hapsedilmiş oldukları Grimhold'dan kaçmış ve New York'u ele geçirmişlerdir. Büyü ustası Balthazar büyülü diyarda tuzağa düşürülmüştür. New York'u kurtarmak için oyuncular, Dave'in kontrolünü alacak ve kötülüğe karşı savaşacaklardır. Balthazar'ın kılavuzluğunda Dave, New York ve büyülü diyarda özel kapılar ile yolculuklar yapacak ve düşmanı alt edecektir.

4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği ile çıkış yapacak olan The Sorcerer's Apprentice Ağustos ayında sadece Nintendo DS el konsollarında satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun