Genel 23 HAZİRAN 2010 / 13:10

Nintendo’dan gençlere yaz eğlencesi

Disney Interactive Stüdyoları'ndan Nintendo DS için video oyunu: "Camp Rock: The Final Jam"

Disney Interactive Stüdyoları'ndan Nintendo DS için video oyunu: "Camp Rock: The Final Jam"


‘Camp Rock: The Final Jam' oyuncularını eğlence ve hikayelerle dolu bir müzikal bir maceraya davet ediyor. Oyun, Disney kanalının orijinali olan "Camp Rock 2 The Final Jam" filmine dayalı aslında. Camp Rock filmlerinin hayranları; Mitchie, Shane, Nate, Jason ve diğer film karakterleriyle müzik kampını yeniden keşfediyor. Rakiplerine karşı yarışmaya hazırlanarak kampın yıldızı olmak için son final müzik yarışması yapılıyor.

"Camp Rock" ve "Camp Rock 2 Final Jam" hayranları, Stylus kalemini kullanarak filmdeki parçalarla davul, bas ve ritim gitar çalarak rekabete hazırlanıyorlar. Oyuncular, ayrıca filmden esinlenmiş dans pistinde etkileyici hareketler yapabiliyor ve avatarları için kamp çevresindeki giyim ve aksesuarlarını kendi tarzlarını ifade edebiliyorlar. Oyunseverler tüm bunların yanı sıra su balonu mücadelesi ve kano yarışları da dahil olmak üzere filmdeki kamp aktivitelerini deneyip kendilerini yaz eğlencesine kaptırabilir.

Bu yaz Nintendo DS için satışa sunulması beklenen ‘Camp Rock: The Final Jam' oyunu gençlerin yaz eğlencesi olmaya aday.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun