Genel 03 AĞUSTOS 2009 / 13:53

Nikon VP650 gerçekten var mı?

Dedikodular bu fotoğraf makinesi / projektör melezi cihazın Eylül’de çıkacağını söylüyor.

Dedikodular bu fotoğraf makinesi / projektör melezi cihazın Eylül’de çıkacağını söylüyor.


Özellikle birçok efsane ürünü duyurulmadan çok önce anons etmesiyle tanınan Fransız fotoğraf dergisi ‘Chasseur d'image', bir süredir farklı web sitelerinde bahsedilen ve gerçekliği şüpheli olan Nikon VP650 modeli fotoğraf makinesinin eylülde çıkacağını yazdı.


Peki bu cihazı bu kadar özel kılan ne? Fotoğraf makinesinin aynı zamanda bir projektör olarak da işlev görmesi. Chasseur d'image


Nikon'un VP650'yi çok yakında duyuracağını ve Eylül ayı içinde de dağıtımına başlayacağını yazdı. Ancak henüz Nikon bu haberi doğrulamadı.


Verilen bilgilere göre bu hibrid fotoğraf makinesi aynı zamanda bir LED projektöre sahip olacak ve karanlık ortamlarda 8x12 inç (20x30,5 cm) büyüklüğünde kaliteli görüntü sağlayabilecek. Projektörün Tayvanlı Foxlink firması tarafından üretilebileceği de gelen haberler arasında.


Henüz ürünle ilgili daha fazla detay yok ama eğer VP650 bu kadar kısa sürede piyasada olacaksa, Nikon'un yılbaşı hediye listesi için güzel bir seçenek hazırladığını söyleyebiliriz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun