Genel 27 EYLÜL 2011 / 15:28

Nexum Lenovo ile çalışmaya başladı

Bilişim 500 sonuçlarına göre yazılım ihracatı gelirlerinde yedinci sırada yer alan Nexum, Lenovo'nun DO Tour projesi kapsamında dokuz ülkede gerçekleştirilen projenin merkez ajansı olarak hizmet sunuyor .Nexum, Sony Europe, Bosch und Siemens Hausgerate (BSH), Darty ve Dertour’dan sonra Lenovo için de küresel ölçekte hizmet sunmaya başladı. Şirket, Lenovo'nun DO Tour projesi kapsamında dokuz ülkede gerçekleştirilen projenin merkez ajansı olarak hizmet sunuyor.

Romanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan, Macaristan ve Türkiye’de yürütülen online yarışma kapsamında Lenovo IdeaPad K1 tablet ve Pekin turu kazanmak isteyen katılımcılar eğitimden eğlenceye, sağlıktan teknolojiye dokuz farklı kategoride açıklanan görevleri yerine getirmeye çalışıyorlar.

Türkiye dahil dokuz Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen online yarışmanın web sitesi tasarımı ve altyapısı Nexum imzasını taşıyor. Dokuz ülke ve dokuz ayrı dil için hazırlanan tasarımların yanı sıra online yarışma kategorileri, tüm mikrosite içerikleri iPhone ve Android için yarışmanın mobil uygulamaları da Nexum tarafından hazırlandı.

Lenovo DO Tour yarışmasına http://do.lenovodotour.com/tr/Newest-Challenge, https://market.android.com/details?id=com.project.DoTour ve http://itunes.apple.com/us/app/do-tour/id460355612?mt=8 adreslerinden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun