Genel 04 MART 2010 / 07:15

Nexum Boğaziçi ile Oracle iş ortağı oldu

Nexum Boğaziçi, Oracle ile yaptığı iş ortaklığı kapsamında müşterilerinin bütçeleme ve planlama ihtiyaçlarında Hyperion ürününü kullanacak.

Nexum Boğaziçi, Oracle ile yaptığı iş ortaklığı kapsamında müşterilerinin bütçeleme ve planlama ihtiyaçlarında Hyperion ürününü kullanacak.


Nexum Boğaziçi bundan böyle müşterilerinin bütçeleme ve planlama ihtiyaçlarını karşılarken Oracle ile çalışacak.

Nexum Boğaziçi CEO'su Emre Gürül gerçekleştirdikleri projelerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi çözümü üretme ve uygulama çabası içinde olduklarını belirtti. Bu kapsamda müşteri ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak belirlenmesinin yanı sıra en iyi sonucu verebilecek ürünleri de önerme gayreti içinde olduklarını vurguladı. Özellikle yurtdışında müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gelişen teknolojiyi çok yakından takip etmeye çalıştıklarını söyleyerek, Oracle ile yapılan "İş Ortaklığı Anlaşması"nın sunulan hizmetin kalitesini daha da artıracağını belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun