Genel 31 OCAK 2010 / 14:51

Next'ten yeni medya sihirbazı

Keyfe yönelik zengin özelliklere sahip "Next T8" piyasaya sunuldu.

Keyfe yönelik zengin özelliklere sahip "Next T8" piyasaya sunuldu.


Birçok farklı alanda elektronik cihazlar üreten Next, sonunda kişisel medya oynatıcılara da giriş yaptı. Next T8 olarak adlandırılan model zengin format desteği, geniş dokunmatik ve parlak ekranı, profesyonel ses kalitesi, estetik görünümü, artırılabilir yüksek bellek alanı ve tatmin edici pil ömrüyle, taşınabilir medya oynatıcıları dünyasında mücadele edecek.

Next T8, mobil video tutkunlarına 3 inç'lik dokunmatik LCD TFT ekranıyla keyifli bir deneyim sunuyor. AVI, MP4, RM, RMVB, FLV, WMV, DAT formatlarındaki video dosyalarını yüksek ses ve görüntü kalitesiyle sunan Next T8, kullanıcılarını format arama ve dönüştürme zahmetinden kurtarıyor.

Micro SD bellek kartı sayesinde 16 GB'a kadar depolama alanı sağlayan Next T8 ile yaklaşık 3 bin adet MP3 formatlı dosyayı yanınızda taşımanız mümkün. Uzun pil ömrü sayesinde saatlerce kesintisiz olarak müzik dinleyebiliyorsunuz. Next T8 sadece MP3 formatındaki dosyaları değil, WMA, AAC, APE ve FLAC uzantılı müzik dosyalarını da oynatabiliyor. Cihazda ayrıca radyo ve ses kaydedici de bulunuyor.