Genel 14 NİSAN 2010 / 08:26

Nexobile, Mobiliz ile el sıkıştı

Nexobile ve Mobiliz, Coğrafi Bilgi Sistemleri'ne dayalı lokasyon tabanlı mobil uygulamalarda işbirliği yapıyor.

Nexobile ve Mobiliz, Coğrafi Bilgi Sistemleri'ne dayalı lokasyon tabanlı mobil uygulamalarda işbirliği yapıyor.


Web tabanlı araç takip ve filo yönetim çözümleri konusunda ilerleyen Mobiliz, mobil uygulama çözümlerine odaklanmış bir ACM iştiraki olarak kurulan Nexobile ile, lokasyon tabanlı mobil uygulama çözümlerinde iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında Nexobile, Agile yazılım geliştirmedeki başarısı, mobil yazılım uzmanlığı ve ileri teknoloji ürünü mobil altyapıları ile Mobiliz'in lokasyon tabanlı projelerine katkı sağlayacak. Türkiye'de 4.000'den fazla saygın müşteri portföyünün tercihi olan Mobiliz ise Nexobile'in bilgi ve becerileriyle mobil takip sistemleri alanındaki hizmet yelpazesini genişletecek ve müşteri memnuniyetini artıracak.

Sistemlerarası bilgi ve becerinin tamamlayıcı olması, Mobiliz ve Nexobile'in yakın gelecekte Türkiye'de bazı ilklerle gündeme gelmelerini sağlayacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun