Genel 26 EKİM 2008 / 08:41

New Horizons yeni eğitim programlarında iddialı

Bilişim Teknoloileri eğitim kurumu New Horizons, Türkiye’de bilişim sektörüne yönelik eğitim programlarını tanıttı.

Bilişim Teknoloileri eğitim kurumu New Horizons, Türkiye’de bilişim sektörüne yönelik eğitim programlarını tanıttı.


Dünyada 60’ın üzerinde ülkede, 300’ün üzerinde eğitim merkezi ile 42 ayrı kategoride eğitim hizmeti veren New Horizons, Türkiye’deki faaliyetlerini bu yıldan itibaren Medyasoft çatısı altında sürdürecek. New Horizons 33 yazılım üreticisi ve sertifika programının eğitim temsilcisi konumunda. Eğitim programlarını tanıtmak için yapılan toplantıya New Horizons Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Heidi Rose ve Medyasoft Genel Müdürü Doğu Pabuçcuoğlu da katıldı. Toplantıda Türkiye’deki faaliyetlerini, Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden Medyasoft’un yönetiminde sürdüren New Horizons Türkiye’nin bu yıl vereceği eğitim programları açıklandı.   


 


New Horizons’ın Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Heidi Rose: “Türkiye New Horizons için kritik bir öneme sahip. Dünyanın en genç nüfusuna sahip olan ülkelerinden biri ve biz yeni işbirliğimiz sayesinde çok iddialı olduğuna inandığımız bir eğitim programı hazırladık. Program BT sektöründe öncelikle kendisine yatırımı geleceğine yatırım olarak görenlerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek düzeyde. Öngörülen o ki Türkiye kısa sürede New Horizons’un faaliyet gösterdiği en önemli ülkeler arasında ilk sıralarda yerini alacak” dedi.


 


Medyasoft Genel Müdürü Doğu Pabuçcuoğlu ise Ekim 2008 tarihinden itibaren halen tek yetkili eğitim merkezi oldukları SAP danışmanlık ve kurumsal eğitimlerini, Adobe eğitimlerini, Proje Yönetimi Sertifika uzmanlık eğitimlerini (PMP), Cicso eğitimlerini ve Microsoft eğitimlerini vereceklerini belirtti. Pabuçcuoğlu şöyle devam etti: “Medyasoft olarak özellikle Bilimer New Horizons’ı satın almamızın ardından eğitim alanında da hizmet vermeye başladık ve yazılımın yanı sıra eğitim alanında da iddialıyız. Özellikle Microsoft eğitimlerinde, New Horizons metodolojisi olan Mentored Learning ile klasik eğitim yaklaşımlarının çok ötesinde kullancıya özgü esnek ve ihtiyaca özel bir eğitim programı uygulayacağız. Önümüzdeki yılki hedefimiz 50 milyon dolar. Pazarda ilk 3 firma arasında yer alacağız,”


 


23 Ekim’de eğitim sezonunu açan New Horizons Türkiye birebir eğitime uygun tasarlanmış, 18 kişi kapasiteli Walk-in sınıfları, 40 kişilik özel seminer salonları ile, kurum ve profesyonellere eğitim programları sunacak.


 www.medyasoft.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun