Genel 20 MART 2012 / 10:58

Netsis yazılımda kullandığın kadar öde dönemini başlatıyor

Netsis kullananlar yazılımı kullandığı kadar ödeyecek

[Bilişim Dünyası Özel] Netsis, bulut bilişim anlayışıyla geliştirdiği çözümleri kullanıcıların beğenisine sundu. 



Netsis, bulut bilişim anlayışıyla geliştirdiği çözümleri kullanıcıların beğenisine sundu. Netsis’in Netlite çözümü, stok, fatura, cari hesap takibi gibi ihtiyaçları olan küçük ölçekli işletmeler ve yeni girişimler için büyük bir fırsat sunuyor.

Bulut modeliyle sunulan Netlite sayesinde kullanıcılar, yazılıma lisans ücreti ödemek yerine sadece kullandıkça ödeyerek yazılım giderlerinden yüzde 90’a varan oranda tasarruf sağlıyor. Macintosh ortamında da kullanılabilen Netlite stok, fatura, cari hesap takibi gibi günlük temel iş süreçlerinin en hızlı şekilde ve sıfır hatayla gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor.

Müşteri ilişkileri de buluta taşındı

Günümüzde bilgi teknolojilerinin en gözde konusu olan bulut bilişim anlayışına dayalı çözümler geliştirmeyi sürdürdüklerini söyleyen Netsis İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sadun Anık, Netlite’ın yanı sıra Netsis’in müşteri ilişkileri yönetimine yönelik çözümü olan NetCRM’in de “kullandıkça öde” modeliyle şirketlerin beğenisine sunulduğunu söyledi.

NetCRM kullanan şirketler satış süreçlerinin iyileştirilmesi, analizi, verimliliğin artırılması, aktivite ve fırsat takibi, operasyonel verimlilik, analiz ve müşteriyi tanıma gibi süreçleri etkin olarak yönetebiliyorlar. Netsis’in yenilikçi çözümleri Safari İnternet tarayıcısı ve MacOS işletim sistemi üzerinden de kullanılabiliyor.

Netsis’in Netlite ürününü www.netsisim.com adresinden ücretsiz olarak denemek mümkün. Netsis NetCRM çözümü ise iPhone uygulaması olarak “Netsis MobilCRM” adıyla App Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamaya ulaşmak için bu adresi kullanabilirsiniz.

Bilgi için: www.netsis.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun