Genel 07 EKİM 2010 / 10:49

Netsafe ‘siz elinizi check-in’ diyor

Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.


Bilgi teknolojileri güvenliği alanında faaliyet gösteren Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilere tanıtıyor. Netsafe, güvenlik duvarı, saldırı tespit ve engelleme, wbsorbent gelişmiş içerik filtreleme, anti-spam, anti-virüs, VPN, trafik dengeleme ve log tutma özellikleriyle gelişmiş ağ denetim cihazlarını pazara sunuyor.

‘Siz elinizi check-in” sloganıyla geliştirdiği teknolojiyi tanıtan Netsafe, şirketlerin konuklarının ve personelinin internet erişimini güvenle kontrol altında tutmayı vaat ediyor. Kurumların bilgi güvenliğini sağlamaya yönelik konukların ve personelin de internet erişimlerinin denetlenmesi artık kritik bir önem taşıyor. Netsafe, bu ihtiyacı gidermek için kullanıcı kimlik doğrulamalı özel yetkilendirme ve log izleme sistemini geliştirdi.

Bu sistemle örneğin resepsiyon görevlisi her odada kalan konuklara özel olarak check-in ve check-out zamanına göre veya saat bazında limitli erişim verebiliyor, her konuk doğrudan cep telefonuna SMS yoluyla parola alarak işlem yapabiliyor.