Genel 07 EKİM 2010 / 10:49

Netsafe ‘siz elinizi check-in’ diyor

Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.


Bilgi teknolojileri güvenliği alanında faaliyet gösteren Netsafe, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 3. Salon C28’de çözümlerini ziyaretçilere tanıtıyor. Netsafe, güvenlik duvarı, saldırı tespit ve engelleme, wbsorbent gelişmiş içerik filtreleme, anti-spam, anti-virüs, VPN, trafik dengeleme ve log tutma özellikleriyle gelişmiş ağ denetim cihazlarını pazara sunuyor.

‘Siz elinizi check-in” sloganıyla geliştirdiği teknolojiyi tanıtan Netsafe, şirketlerin konuklarının ve personelinin internet erişimini güvenle kontrol altında tutmayı vaat ediyor. Kurumların bilgi güvenliğini sağlamaya yönelik konukların ve personelin de internet erişimlerinin denetlenmesi artık kritik bir önem taşıyor. Netsafe, bu ihtiyacı gidermek için kullanıcı kimlik doğrulamalı özel yetkilendirme ve log izleme sistemini geliştirdi.

Bu sistemle örneğin resepsiyon görevlisi her odada kalan konuklara özel olarak check-in ve check-out zamanına göre veya saat bazında limitli erişim verebiliyor, her konuk doğrudan cep telefonuna SMS yoluyla parola alarak işlem yapabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun