Genel 16 EYLÜL 2008 / 06:42

Netron Teknoloji Haftası başlıyor

“Netron Teknoloji Haftası 2008” 22-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan etkinliğe 6 bine yakın bilişim profesyonelinin katılacağı tahmin ediliyor.

“Netron Teknoloji Haftası 2008” 22-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan etkinliğe 6 bine yakın bilişim profesyonelinin katılacağı tahmin ediliyor.


Hızla değişen, gelişen bilişim teknolojilerine uyum sağlamak, yenilikleri takip etmek teknolojinin iş hayatına olan katkısını en yüksek noktada tutmak için en önemli etken. Netron Teknoloji Haftası, bu alandaki profesyonellere destek verebilmek hedefiyle, 2004 yılından bu yana bilişim profesyonellerini ağırlamaya devam ediyor.


“Netron Teknoloji Haftası 2008”, katılımcılara özellikle yeni teknolojilere yönelik uygulamalar konusunda “teknolojik bilgi güncelleme” fırsatı sunuyor ve bu yolla Türk bilişim sektörü için de önemli bir katma değer yaratılması amaçlanıyor. Bilişim altyapısı, ağ yapılandırma, uygulama geliştirme, uygulama yönetimi ve güvenlik gibi ana başlıklar altında düzenlenen oturumlarda, dünya çapında isim yapmış ve her biri kendi alanının en değerli isimleri arasında yer alan Netron danışmanları ve firma yöneticileri konuşmacı olarak yer alacak.


Netron Teknoloji Direktörü Murat Bayraktar, Netron Teknoloji Haftası’nı bu yıl 6 bine yakın bilişim profesyonelinin ziyaret etmesini beklediklerini belirtiyor. Microsoft, Intel, Adobe, Citrix gibi firmaların yöneticilerinin de bu sene konuşmacılar arasında olacağını söyleyen Bayraktar’a göre “Netron Teknoloji Haftası 2008” sayesinde sektör profesyonelleri en son gelişmeleri kendi alanlarında etkin söz sahibi olan kişilerden öğrenme şansına sahip oluyorlar. Bayraktar, Netron olarak teknolojideki tüm yenilikleri, bilgi teknolojileri profesyonellerine her zaman hızla ve en yüksek seviyede aktardıklarını da sözlerine ekliyor ve bu anlayışın bir parçası olan Netron Teknoloji Haftası’nın Türk bilişim sektörüne ve ülkemiz bilişimcilerine ışık tutan, önemli bir platform olarak öne çıktığını vurguluyor.


www.netron.com.tr/techweek2008 adresini ziyaret ederek,  22-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik hakkında detaylı bilgi alabilir, katılım için ücretsiz kayıt yaptırabirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun