Genel 17 MAYIS 2010 / 12:33

Netbooklara telefon bağlanabilecek

Asus, netbooklarına cep telefonu bağlanabilmesi için yuva yerleştirmeyi planladığını açıkladı.

Asus, netbooklarına cep telefonu bağlanabilmesi için yuva yerleştirmeyi planladığını açıkladı.


Taşınabilir cihazların önemi artarken, netbookların hantal yapısıyla geride kalma riski bulunuyor. Kullanıcılar her zaman daha fazla hız ve performans isterken, netbooklar bu ihtiyaçları karşılamakta zorlanıyor. Ancak üreticiler netbookların geleceği hakkında endişe etmek yerine yeni özellikler ile bu ürünleri cazip hale getirmeye çalışıyor.

Yeni sistemin hem telefonda hem de taşınabilir bilgisayarda SIM kart ve kullanıcı bilgilerinin eş zamanlı kullanılmasını hedeflediği belirtildi. Bu teknoloji ile netbook satışlarını arttırmayı hedefleyen Asus, yuvanın ve diğer donanımlarının İsrail şirketi Modu tarafından sağlanacağını duyurdu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun