Genel 20 AĞUSTOS 2009 / 07:32

NetApp'te bayrak devri

NetApp’in yeni CEO’su Tom Georgens oldu

NetApp’in yeni CEO’su Tom Georgens oldu


NetApp’in başkanlık ve CEO’luk koltuğu Tom Georgens'a emanet. Georgens CEO’luk görevini bundan önce 15 yıl boyunca başarıyla yürüten Dan Warmenhoven’dan devraldı.

Georgens şirketin başkanı, COO’su ve yönetim kurulu üyesi olarak Şubat 2008’den bu yana çalışmalarını sürdürüyordu. Ekim 2005’te başkan yardımcısı ve kurumsal depolama sistemlerinden sorumlu genel müdür NetApp’e katılan Georgens, 2007’de de ürün operasyonlarından sorumlu başkan yardımcılığına atanmıştı.

Warmenhoven yönetim kurulu başkanı olarak şirket bünyesinde çalışmalarını sürdürecek. Warmenhoven aynı zamanda dünyada stratejik iş ortaklarıyla ilişkilerin yapılandırılması ve geliştirilemesinden sorumlu olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun