Genel 01 EKİM 2008 / 09:36

NetApp SNIA Solid State Storage Initiative kurucu üyesi oldu

Storage Networking Industry Association (SNIA), kurucu üyesi NetApp ile yeni Solid State Storage Initiative (SSSI) projesini duyurdu.

Storage Networking Industry Association (SNIA), kurucu üyesi NetApp ile yeni Solid State Storage Initiative (SSSI) projesini duyurdu.


Solid state hafıza cihazlarında ve depolamada bir üst otorite oluşturmak için birleşen endüstri liderlerinin önceliği, SSSI satıcı ve kullanıcı toplulukları için eğitim görevini üstlenmek ve koordine etmek. Ayrıca liderler, ‘solid state’ depolamanın yararlarını belirterek pazarın hareketlenmesine yardım edecek ve teknolojiye özel standartların gelişimine katkı sağlayacak.Ek olarak SSSI diğer organizasyonlar ve inisiyatiflerle iş birliği yaparak solid state depolamayı global ölçeğe taşıması için zorlayacak.Diğer hafıza teknolojilerine oranla daha düşük fiyatta ve yüksek yoğunlukta devamlı depolama sağlayan NAND flash hafızaların gelişi ile solid state sürücüler depolama endüstrisini yeniden şekillendirmeye başladı.


www.snia.org

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun