Genel 16 HAZİRAN 2011 / 14:40

NetApp Ankara’da ofis açtı

2010 yılında yüksek bir büyüme oranı ve satış başarısı elde eden NetApp Türkiye’nin Ankara ofisi ay başında açıldı. Veri yönetimi alanındaki çözümler sunan önemli şirketler arasındaki NetApp, Avrupa’daki büyüme stratejisi kapsamında bir adım daha attı ve NetApp Ankara ofisini hizmete açtı.

Şirketin, 30 Nisan’da sona eren 2010 mali yılı verileri doğrultusunda, önceki yıla göre yüzde 135 büyüme kaydeden NetApp Türkiye, yeni ofisi sayesinde Ankara’daki ve Anadolu genelindeki ortaklarına ve müşterilerine daha yakın olmayı ve daha verimli ilişkiler kurmayı hedefliyor.

NetApp Ankara ofisinin yönetimi, Ankara Satış Müdürü olarak görev alan Burak Koç tarafından yürütülecek. Koç, üç yıldır NetApp Türkiye’de Satış Mühendisi olarak görev alıyordu.

NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, konuyla ilgili olarak, “Anadolu’nun merkezi olan Ankara’daki ofisimiz sayesinde birçok müşterimiz bize daha rahat ulaşabilecek. NetApp Türkiye olarak hedefimiz, üç yıl içinde pazar payında lider konuma ulaşabilmek. Elde ettiğimiz büyüme oranına ve Türkiye genelinde devamlı genişleyen ağımıza bakarak bu hedef doğrultusunda çok emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyorum” dedi.
ETİKETLER : netapp ofis