Genel 06 EKİM 2010 / 11:52

Nebim sektörlere özel yazılımlarını fuarda tanıtıyor

Nebim, fuarda farklı sektörler için özel olarak geliştirdiği yazılımları katılımcılarla paylaşacak.

Nebim, fuarda farklı sektörler için özel olarak geliştirdiği yazılımları katılımcılarla paylaşacak.


Nebim, fuarda hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik sektörlerine özel geliştirdiği yazılımları katılımcılar ile paylaşacak. Ayrıca katılımcılar Nebim’in son dönemde orta ve büyük ölçekli şirketler için geliştirdiği zengin veri modeli ve hazır raporlar sunan, esnek rapor geliştirme ve rapor paylaşımı özellikleri sağlayan iş zekası platformu Halojen Kurumsal Sürüm hakkında da detaylı bilgileri fuar alanında bulunan Nebim ürün yöneticilerinden birebir alabilecekler.

Nebim Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu, buna ek olarak perakende sektörünün önde gelen şirketlerinden Koton, Stefanel, Flo, Atasun, Levis, İnci Ayakkabı, Penti, Mendos gibi birçok markada kullanılan Nebim ürün dağıtım ve transfer çözümleri ile ilgili önemli bilgileri de katılımcılarla paylaşacaklarını açıkladı.

Demiroğlu, "Şirketler bu ürün sayesinde doğru ürünlerin, doğru zamanda, doğru miktarlarda, doğru mağazalara dağıtımını nasıl planlayabileceklerini ve nasıl daha verimli bir stok yönetimi sağlayabilecekleri konusunda bilgi edinme fırsatını da yakalayacaklar. Nebim’in sunduğu çözümlerin çok geniş bir kullanıcı yelpazesi var. KOBİ’ler de kendi satın alma, envanter yönetimi, satış, tahsilat, nakit akışı süreçlerini ölçmek ve yönetmek istiyorlar. Nebim de KOBİ’lere kurup hızla başlanması mümkün olan, kullanımı kolay, piyasada yaygınlıkla kullanılmasından ötürü ileride ekibe katılabilecek satış personelinin zaten kullanmasını bildiği çözümleri sunuyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun