Genel 16 EYLÜL 2013 / 14:25

NBA Sokak basketboluna Avea desteği

Avea NBA’in sokak basketbolu turnuvası NBA 3X Tour’u Türk basketbolseverlerle buluşturuyor. Amerika dışındaki 14 ülkede gerçekleştirilen, her yaştan basketbolseverin ücretsiz katılabildiği NBA 3X Tour’un 7 Eylül’de Avea işbirliğiyle İzmir’de başlayan Türkiye ayağı, Ankara’nın ardından 21-22 Eylül tarihlerinde İstanbul Caddebostan sahilinde gerçekleştirilecek turnuva ve etkinliklerle son buluyor.

Etkinlikte İstanbul NBA Global Games’e bilet ödüllü Avea Basket Atma Yarışı, Adidas Yetenek Yarışması Sahası, şut yarışması, oyuncu maketleriyle fotoğraf çektirme, müzik, hediye NBA ürünleri, ödüller ve daha fazlası bulunuyor. Turnuva, ABD dışında aralarında Brezilya, İtalya, Filipinler, Portekiz, İspanya, İngiltere ve Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkede gerçekleştiriliyor.

NBA 3X Tour, farklı yaş gruplarında dört kişilik takımları bir araya getiriyor. 3’e 3 turnuva şeklinde gerçekleştirilen turnuvada Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce basketbol oyuncusu yeteneklerini sergileme şansını yakalıyor.

Takımlar http://www.facebook.com/NBATurkiye/events adresinden kaydını yaptırabiliyor ve turnuvalar hakkında daha fazla bilgiye ise http://www.facebook.com/NBATurkiye/events adresinden ulaşılabiliyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun