Genel 24 EYLÜL 2009 / 15:23

NAVIGON'un iPhone Navigasyon uygulaması artık Türkiye'de

Avrupa'nın en hızlı büyüyen GPS markası NAVIGON AG, yerleşik navigasyon yazılımının Türkçe versiyonunu iPhone App Store'da satışa sundu.

Avrupa'nın en hızlı büyüyen GPS markası NAVIGON AG, yerleşik navigasyon yazılımının Türkçe versiyonunu iPhone App Store'da satışa sundu.


Dünyanın navigasyon çözümleri lideri NAVIGON, Türkiye için özel iPhone navigasyon uygulaması geliştiren ilk üst segment üretici oldu. NAVIGON'un iPhone için geliştirdiği çözüm, Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya'daki son derece başarılı oldu. Yazılımın kullanımı son derece kolay olan kullanıcı arayüzü, iPhone ile tam uyum sağlıyor.

NAVIGON'un geliştirdiği Speed Assistant, gerçek tabela göstergesi ve yol boyunca kişisel ilgi noktalarını işaretleyen gelişmiş ve sade haritalar gibi özellikler yazılımın en önemli ayrıntıları. iPhone'un kendi fonksiyonlarından da yararlanan uygulama, telefonun adres defterindeki kişiler için navigasyon bilgisi sağlamanın yanında, otel, restoran gibi belirlenmiş ilgi noktalarını doğrudan arama olanağı da sunuyor. NAVIGON MobileNavigator, OS 3.0 ya da daha ileri bir işletim sistemi yüklü iPhone 3G ve iPhone 3GS ile kullanılabiliyor.

Uygulama aşağıdaki adresten indirilebiliyor:

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=328326640&mt=8

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun