Genel 10 EKİM 2010 / 06:17

Navigasyonlu araç takip uygulamaları çözümleri Infotech standında

Sampaş’ın çözüm ortağı Infotech, fuarda navigasyonlu araç takip uygulamaları tanıtıyor.

Sampaş’ın çözüm ortağı Infotech, fuarda navigasyonlu araç takip uygulamaları tanıtıyor.


Sayısal haritalar için harita verisi üreten ve konumsal bilgi teknolojileri tarafında Akıllı Kentler Platformu yaratıcısı Sampaş’ın çözüm ortağı olan Infotech, fuarda navigasyonlu araç takip uygulamaları tanıtıyor. Aracın içine bir ekipman takılması ve bu ekipmanın uydudan aldığı konum bilgilerini merkeze göndermesi ve kişilerin araçlarını takip etmesi esasına dayanan sistem, Infotech standında donanım, harita ve yazılım bileşeninin birarada kullanılarak sunulduğu bir formatla sunuluyor. Sistemle internetten erişimle araçların anlık olarak nerede olduğu izleniyor ve geçmişe dönük de sorgulama yapılabiliyor.

Araç takip uygulamasından direkt olarak bir mesaj gönderildiğinde bu direkt olarak navigasyon cihazına düşüyor. Tamam denildiğinde de gidilecek yön rotası da otomatik olarak çıkıyor. Stantta ayrıca iki sene içinde pazarda yer alacak üç boyutlu navigasyon sistemleri de tanıtılıyor.

Bütün çözümlerle ilgili ayrıntılı bilgi, Akıllı Yaşam Konseptlerine ev sahipliği yapan 5. salondaki C2-6 no’lu stanttan alınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun