Genel 06 TEMMUZ 2011 / 20:34

Mynet ve sahibinden.com güçlerini birleştirdi

Türkiye’nin önde gelen internet portallarından Mynet ve yine önde gelen ilan ve alışveriş platformlarından olan sahibinden.com gerçekleştirdikleri işbirliğiyle bir ilke imza attılar.Aylık 10 milyonu aşan gerçek ziyaretçi sayısına sahip olan Mynet ile 2 milyar sayfa görüntülemeyi beceren ender sitelerden Sahibinden.com güçlerini bir çatı altında topladılar.

Bu yeni işbirliği kapsamında Mynet İlan, kullanıcılarına sahibinden.com’un sektörde 11 yıllık deneyimiyle geliştirdiği alt yapısı üzerinden hizmet verecek. Internet kullanıcıları Mynet İlan sayfasından sahibinden.com’da yer alan milyonlarca ilana erişebilecekler. sahibinden.com ‘da ilan vermiş bir kullanıcının ilanına Mynet İlan servisinde arama yapıldığında da ulaşılabilecek. İlan veren kullanıcılar artık çok daha fazla sayıda alıcı ile ilanlarını Mynet İlan’da buluşturabilecek.

Mynet’in kullanıcısına kaliteli içeriği sunma hedefi doğrultusunda dikey alanlarda güçlü ve başarılı markalarla işbirliğine gittiğinin altını çizen Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan, “Bugün internet kullanıcısının yaklaşık yüzde 42’si düzenli olarak Mynet’i kullanıyor. Amacımız, ziyaretçilerimizin ilgi alanlarına giren her konuda kaliteli ve zengin içeriğe ulaşabilmesini sağlamak. sahibinden.com yıllardır ilan sektöründe en iyi hizmet veren firmaların başında yer alıyor. Mynet kullanıcıları da bundan sonrasında Mynet İlan servisinden sahibinden.com’un alt yapısı ve güvencesi ile faydalanabilecekler” dedi.

[caption id="attachment_29927" align="alignnone" width="455" caption="sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş ve Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan"][/caption]

Mynet ile işbirliklerinin önemini vurgulayan sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş ise“2 milyonu aşkın ilan, 2 milyardan fazla sayfa görüntülemesine sahip sahibinden.com’un bünyesinde 16 saniyede bir işlem gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin önde gelen internet portalı Mynet ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği doğrultusunda hem kullanıcılarımız çok daha fazla kişiye ilanlarını ulaştırabilecek, hem de Mynet kullanıcıları sahibinden.com kalitesi ile hizmet alacaklar” dedi.

Ercan ve Ertaş ayrıca Türkiye’nin internet sektörünün iki devinin bu bu birlikteliğinin son kullanıcıya olduğu kadar ilan sahipleri ve reklamverene sağlayacağı faydalar açısından önemli olacağını kaydetti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun