Genel 17 EYLÜL 2009 / 11:55

My Passport Essential çok daha küçük ve güvenli

WD SmartWare ve donanım bazlı şifrelemeye sahip cep boy sürücüler tüketicilerin dijital hayatlarını tek bir yerde güvenli olarak tutmalarına yardımcı oluyor.

WD SmartWare ve donanım bazlı şifrelemeye sahip cep boy sürücüler tüketicilerin dijital hayatlarını tek bir yerde güvenli olarak tutmalarına yardımcı oluyor.


Harici depolama çözümlerinde dünya lideri olan WD, yeni WD SmartWare yazılımı ve donanım bazlı şifreleme ile donatılmış, daha küçük, akıllı ve çok daha güvenli My Passport Essential ve My Passport for Mac ultra taşınabilir harici sabit disklerini sunuyor.

Yeni My Passport sürücüleri önceki nesil My Passport sürücülerine kıyasla, yüzde 20 oranında küçülmüş durumda. WD SmartWare yazılımıyla gelen yeni taşınabilir sürücüler, görsel olarak tüketicilerin verilerini bir kontrol merkezinde tutuyor ve tüketicilere, değerli fotoğraf, video ve dosyalarının güvenli olarak korunduğuna dair bir gönül rahatlığı sağlıyor. Seçkin distribütörlerden temin edebileceğiniz yeni My Passport Essential ve My Passport for Mac sürücüleri, 320 GB ile 1 TB arasında değişen kapasitelerde ve Pasifik Mavi, Gerçek Kırmızı, Soğuk Gümüş ve Geceyarısı Siyahı gibi farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun