Genel 28 OCAK 2010 / 10:28

Müziğe "Creative" yaklaşımı

Creative, yeni MP4 oynatıcısı Creative ZEN MX'i piyasaya çıkardı.

Creative, yeni MP4 oynatıcısı Creative ZEN MX'i piyasaya çıkardı.


Creative'in piyasaya yeni sürdüğü ZEN MX'in 8 GB'lık kapasitesi 2 bin adet şarkı, saatlerce video veya binlerce fotoğraf saklayabilmenize imkan sağlıyor. ZEN MX'in üzerinde 16,7 milyon renk tanımlı, 320x240 piksel çözünürlükte, 2.5 inçlik parlak TFT LCD ekran bulunuyor.

Creative ZEN MX kredi kartı büyüklüğünde ve sadece 65 gram ağırlığında. Oynatıcının dahili lityum iyon piliyle 25 saate kadar kesintisiz müzik dinlemek mümkün. Müziklerinizden sıkıldığınızda, 32 kanal hafızalı FM radyosuyla devam etme şansınız da var.

Creative ZEN MX'in SD kart girişi sayesinde belleği artırabiliyor, fotoğraf makinenizdeki ya da cep telefonunuzdaki resim ve videoları ZEN MX'inize aktarabiliyorsunuz. Film oynatma, MP3 çalma, radyo ve ses kayıt özelliklerinin yanı sıra ZEN MX, taşınabilir disk olarak da kullanılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun