Genel 06 KASIM 2009 / 06:45

Mutlu Gelecek Projesi devam ediyor

Türkiye'nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com'un Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ile işbirliğine giderek geliştirdiği ‘Mutlu Gelecek Projesi, 9 Kasım'da başlayan ikinci etabıyla devam ediyor.

Türkiye'nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com'un Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ile işbirliğine giderek geliştirdiği ‘Mutlu Gelecek Projesi, 9 Kasım'da başlayan ikinci etabıyla devam ediyor.


Yenibiris.com'un Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Türkiye Şubesi ile işbirliğine giderek geliştirdiği Mutlu Gelecek Projesi'nin ikinci etabı 9 Kasım Pazartesi günü başlıyor. ICF Türkiye Şubesi'ne üye 33 koçun, 2.204 aday arasından belirlenen 120 Yenibiris.com üyesine 3 ay boyunca ücretsiz koçluk yaptığı Mutlu Gelecek Projesi'nin birinci etap sonuçları, çalışanların da iş arayanlar kadar kariyer desteğine ihtiyaç duyduklarını gösteriyor.

Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu ilk etabıyla büyük ilgi ve beğeni toplayan proje hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade ediyor: "Kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımız çerçevesinde ICF Türkiye Şubesi ile ortaklaşa geliştirdiğimiz Mutlu Gelecek Projesi'nin ilk etabında 120 kişiye yüz yüze koçluk hizmeti sunmuş olmaktan son derece mutluyuz. Bu proje sayesinde çalışma hayatındaki birçok kişinin içindeki doğru potansiyeli ortaya çıkartmasına yardımcı olduğumuzu görüyoruz. Böyle projelerle üyelerimize hizmet vermeye devam edeceğiz."

‘Mutlu Gelecek Projesi'ne katılmak isteyen Yenibiris.com üyelerinin, www.yenibiris.com/mutlugelecek adresine girerek öncelikle hizmet almak istedikleri koça başvuruda bulunmaları gerekiyor. Öncelik sırasına ve koçlar tarafından sorulan sorulara verdikleri yanıtlara göre değerlendirilerek seçilen üyeler, 3 ay boyunca en az 6 seans destek alma fırsatına sahip oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun