Genel 02 KASIM 2009 / 12:04

Mutfakta bilgisayar olur mu? Olur...

QOOQ mutfak bilgisayarıyla geleneksel mutfak anlayışına yenilik geliyor.

QOOQ mutfak bilgisayarıyla geleneksel mutfak anlayışına yenilik geliyor.


Pek çok insan bilgisayar gibi elektronik bir cihazın bir mutfakta yeri olmayacağını düşünür. Ancak bu durum, QOOQ mutfak bilgisayarıyla biraz değişiyor. Çünkü QOOQ, mutfaktaki hızlı, koşuşturmalı yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmış.

Dijital bir formatta yemek tariflerini depolayabileceğiniz bu bilgisayar, size aynı zamanda yemeğin hazırlanış videolarını da sunuyor. Wi-Fi ya da Ethernet bağlantısı ile internete bağlanabilen bu bilgisayar, değişen yemek çeşitlerinin aylık güncelleştirmelerine üye olabilmenizi de sağlıyor. Şimdilik sadece Fransa'da satılan ve önceden yüklenmiş 500 yemek tarifiyle gelen QOOQ 349 €'ya mal olabiliyor, aylık güncelleştirmeler içinse 12.95 € ödemeniz gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun