Genel 16 KASIM 2015 / 14:29

MÜSİAD VİZYONER’15 Zirvesi sektör liderlerini ağırlayacak

16 Kasım Pazartesi günü gerçekleşen basın toplantısında, MÜSİAD’ın bu yıl ilk kez hayata geçireceği VİZYONER 15 Sektörler Zirvesi öncesi projenin detayları paylaşıldı.

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak,  Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, MÜSİAD Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Mahmut Asmalı ve MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Alipınar Topdaş önderliğinde gerçekleşen basın toplantısında, 18-19 Kasım’da İstanbul Yeşilköy’de gerçekleşecek VİZYONER 15 Sektörler Zirvesi'nin önemine dikkat çekildi.

“Sektörler Geleceğini Arıyor” mottosuyla yola çıkan zirvede,  'Gelecekte Yeni Pazarlar, Gelecekte Yeni Sektörler, Gelecekte Teknoloji, Gelecekte İnsan Kıymetleri ve Gelecekte Markalaşma' konularının masaya yatırılacağı belirtildi.

Şirket ve sektörlerin geleceğe hazır olmadığı için ömrünün kısa olduğunu belirten MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak sözlerine şöyle devam etti: “ Amacımız müteşebbis ve işletmelerimizi geleceğe taşımaya yardımcı olmak ve onlara güçlü markalar olma yolunda katkı sağlamaktır. Sektörlerin kendi vizyonlarını belirlemesi, yurtiçi ve yurtdışında risklere karşı hazırlıklı olmaları durumunda, güçlü ve dinamik bir Türkiye için adım atılmış olacaktır. Bu yüzden MÜSİAD Vizyoner’ 15 ve 2 yılda bir devamı gerçekleştirilecek toplantılar, ülkenin müteşebbislerini, işletmecilerini ve sektörlerini gelecekle buluşturacaktır."

Yerli ve yabancı uzmanların bilgi ve tecrübelerini paylaşma imkânı bulacağı etkinlikte; Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, TAV Havalimanları Holding CEO'su Dr. M. Sani Şener, THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Twitter Küresel Kamu Politikalar Başkan Yardımcısı Colin Crowell, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Ali Yülek, Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Turkcell CEO'su Kaan Terzioğlu, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. A. Arif Ergin, T.C. Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Sabiha Gökçen Havalimanı İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan, T.C. Başbakan Eski Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, Türk Telekom Grubu İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın, Küçükler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Pankobirlik Başkanı Recep Konuk, Ekonomi Bakanlığı Markalaşma ve Ar-Ge Destekleri Daire Başkanı Mehmet Ali Kılıçkaya’nın konuşmacı olarak katılacağı belirtildi.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun