Genel 17 ŞUBAT 2010 / 14:48

Multimedya'nın hedefi Avrupa'ya açılmak

Multimedya, Toshiba'yı Ortadoğu ve Balkanlar'dan sonra şimdi de Avrupa'da dağıtacak.

Multimedya, Toshiba'yı Ortadoğu ve Balkanlar'dan sonra şimdi de Avrupa'da dağıtacak.


Toshiba hafıza ürünlerinin Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar bölgesindeki dağıtıcısı olan Multimedya, sınırlarını genişleterek Avrupa'ya açılıyor. Yunanistan ve Dubai'deki şirketlerinden sonra 2010'un ikinci çeyreğinde Almanya'daki yeni şirketini hayata geçirmeye hazırlanan Multimedya, Toshiba hafıza ürünlerini bu şirket üzerinden  Avrupa pazarına da satabilecek.

Multimedya bu genişleme planı çerçevesinde, 2 - 6 Mart tarihleri arasında Hannover'de düzenlenecek olan CeBIT fuarında, Toshiba'nın son teknoloji ürünlerini sergileyecek.

Multimedya Genel Müdürü Şükrü Taraklıoğlu konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Toshiba hafıza ürünlerindeki yeni ürün arzıyla birlikte artan bellek kart kapasitelerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı pazarlara doğru yönelmemiz kaçınılmaz oldu. Bu amaçla kurduğumuz yeni organizasyonumuzla Toshiba kalitesini yeni pazarlarda etkin bir şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun