Genel 13 MART 2009 / 09:42

MSN Türkiye'nin kadınlara armağanı: MSN Kadın

MSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona geniş bir içerik yelpazesi sunuyor.

MSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona geniş bir içerik yelpazesi sunuyor.


MSN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlamaya başladığı kanal ile kadınlara özel bir armağan sundu. Tekil ziyaretçi sayısı 19 milyonu aşan MSN portalında yer alan kanalı ziyaret eden kadınları, güzellik ve sağlık önerilerinden pratik ev ve mutfak bilgilerine kadar çok zengin bir içerik bekliyor.


Kadınların ilgilendikleri alanlarda üretilmiş video görüntülerinin yanı sıra eğlenceli MSN testleri ve görsellerin paylaşıldığı foto galerileri de MSN Kadın'da yer alıyor. MSN yetkilileri önümüzdeki günlerde kadınlara yönelik yepyeni sürprizlere hazırlandıklarını bildiriyor.


MSN Kadın Portalına http://kadin.tr.msn.com/ adresinden ulaşabilirsiniz

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun