Genel 09 ARALIK 2010 / 14:24

Motorola FLIPOUT Türkiye’de

Motorola’nın Android tabanlı yeni akıllı telefonu FLIPOUT şimdilerde satışta.

Motorola’nın Android tabanlı yeni akıllı telefonu FLIPOUT şimdilerde satışta.


Motorola’nın kare tasarımlı yeni akıllı telefonu Türkiye’ye geldi. Piyasaya sunulan FLIPOUT modeli Android 2.1 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve kare tasarımı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’de Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Mor olmak üzere dört ayrı renk seçeneğiyle satışa sunulan FLIPOUT’un çoklu dokunmatik ekranı döndürüldüğünde, ortaya beş sıralı bir QWERTY tuş takımı çıkıyor. Sayılar için ayrılmış özel tuş sırası sayesinde numaralar da kolay biçimde girilebiliyor.

Kullanıcıların aynı anda tam yedi ana sayfa ekranı kullanıp, canlı duvar kağıtları yükleyebildiği FLIPOUT, ek güvenlik olanakları da sunuyor. Kullanım alışkanlıklarına uygun pil profil seçenekleri ve en çok enerji tüketen özelliklerin görüntülenebilmesi sayesinde FLIPOUT’ta güç tüketiminin kontrolü de mümkün.

Telefonda güç tüketiminin yanında veri kullanım miktarları da görüntülenebiliyor. Dijital yakınlaştırma özellikli 3 megapiksel kamerası bulunan telefon video kaydı da yapabiliyor. Multimedya oynatıcısı ile hem film hem de video yayınların izlenebildiği FLIPOUT üzerinde kullanıcılar Bluetooth üzerinden kablosuz görüşme ve müzik aktarımı gerçekleştirebiliyor.

FLIPOUT kullanıcılara pek çok Google hizmetinin yanı sıra Slide ME (www.slideme.org) üzerindeki uygulama ve eklentilere erişim olanağı sunuyor. Aralık ayında piyasaya sunulan model KDV dahil 699 TL’ye satışta.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun