Genel 09 ARALIK 2010 / 10:12

Motorola Droid 2 kulağında patladı

Sadece iki günlük olan telefon sahibinin kulağında patladı. (Dikkat: Patlamış kulak içeride!)

Sadece iki günlük olan telefon sahibinin kulağında patladı. (Dikkat: Patlamış kulak içeride!)


The Daily Mail kaynaklı habere göre Aron Embry isimli kişi konuşma esnasında telefonu Motorola Droid 2’nin patladığını iddia etti.

ABD’nin Texas eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki Embry, konuşma sırasında telefonun kulağında patladığını ve kulağını yaralandığını iddia etti. Henüz iki gün önce aldığı telefondan patlama sesi duyan Embry, sonrasında boynundan akan kanla birlikte telefon ekranının kırıldığını fark etti.

Başta çok paniklediğini belirten Embry, hemen eşinin de yardımıyla yaralandığını fotoğraflarla kayıt altına almak istedi. Hastaneye kaldırılan genç adam olay sonrasında herhangi bir duyma kaybı yaşamadığını söyledi ve Motorola’dan hastane masraflarını karşılamasını talep etti. Motorola ise şimdilik olayla ilgili soruşturma başlatacağının sözünü verdi.

Nadiren yaşanan telefon patlamaları genellikle lityum-iyon pil sorunu ile ilişkilendiriliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun