Genel 25 EYLÜL 2009 / 11:43

Motorola'dan geleceğin el terminalleri

Yeni, sağlam yapılı MC9500 el terminali üstün performans, modern tasarım ve devrim yaratacak bir yönetim sistemi içeriyor.

Yeni, sağlam yapılı MC9500 el terminali üstün performans, modern tasarım ve devrim yaratacak bir yönetim sistemi içeriyor.


Motorola, el terminallerinde yeniliği bir üst seviyeye taşıyarak üretkenliği artıran ve toplam sahip olma maliyetini düşüren MC9500'ü piyasaya sürdü. Sektörün en çok satılan modellerinden Motorola MC9000'in özellik ve işlevlerine sahip olan yeni MC9500, aynı zamanda modüler 3.5G WAN gibi yeni özellikleriyle şirketlerin çalışma biçimlerini değiştirebilecek yepyeni bir iş yeri mobil iletişim çözümü sunuyor.

Son derece sağlam yapısı ve üstün ergonomisi ile işletmelerin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış olan MC9500, benzersiz aksesuar sistemi ve batarya yönetimine getirdiği yeni yaklaşımla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. En zorlu müşteri ortamlarının ihtiyaçlarına cevap vermesi için titiz araştırmalar ve saha denemelerini içeren bir süreçten geçen MC9500 el terminali, ulaştırma ve lojistik, paket/posta, mağazalara doğrudan sevkiyat, saha hizmetleri ve kamu güvenliği sektörlerinde mobil çalışanlara güvenilir performans sunuyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun