Genel 25 EYLÜL 2009 / 11:43

Motorola'dan geleceğin el terminalleri

Yeni, sağlam yapılı MC9500 el terminali üstün performans, modern tasarım ve devrim yaratacak bir yönetim sistemi içeriyor.

Yeni, sağlam yapılı MC9500 el terminali üstün performans, modern tasarım ve devrim yaratacak bir yönetim sistemi içeriyor.


Motorola, el terminallerinde yeniliği bir üst seviyeye taşıyarak üretkenliği artıran ve toplam sahip olma maliyetini düşüren MC9500'ü piyasaya sürdü. Sektörün en çok satılan modellerinden Motorola MC9000'in özellik ve işlevlerine sahip olan yeni MC9500, aynı zamanda modüler 3.5G WAN gibi yeni özellikleriyle şirketlerin çalışma biçimlerini değiştirebilecek yepyeni bir iş yeri mobil iletişim çözümü sunuyor.

Son derece sağlam yapısı ve üstün ergonomisi ile işletmelerin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış olan MC9500, benzersiz aksesuar sistemi ve batarya yönetimine getirdiği yeni yaklaşımla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. En zorlu müşteri ortamlarının ihtiyaçlarına cevap vermesi için titiz araştırmalar ve saha denemelerini içeren bir süreçten geçen MC9500 el terminali, ulaştırma ve lojistik, paket/posta, mağazalara doğrudan sevkiyat, saha hizmetleri ve kamu güvenliği sektörlerinde mobil çalışanlara güvenilir performans sunuyor.