Genel 21 ARALIK 2010 / 07:47

Motorola CES 2011'de çıkaracağı tableti için video yayınladı

Yayınlanan videoda iPad için 'Dev iPhone' diye söz ediliyor.

Yayınlanan videoda iPad için 'Dev iPhone' diye söz ediliyor.


Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas şehrinde her yıl düzenlenen Uluslararası Kullanıcı Elektronik Fuarı CES 2011 için artık 15 gün gibi bir süre kaldı. Motorola da fuar da kendi tabletini ilk kez tanıtacak.

Tanıtımla ilgili hazırlanan videoda tarihten günümüze gelen tabletler gösteriliyor. Bu tabletlerden son dönemde popüler olanları iPad ve Galaxy Tab geldiğinde önemli göndermeler yapılıyor. iPad için "Dev iPhone", Galaxy Tab'in kullandığı Android işletim sistemi için de sadece "telefonlar için" üretildiği ifadelerine yer verilmiş.

Motorola logosuna doğru gelip de vızıldayan arıysa Android'in 3.0 sürümü için kullandığı isim olan Honeycomb'u anımsatıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun