Genel 09 AĞUSTOS 2010 / 13:31

Moda ve teknoloji aynı potada buluştu

Vestel’in sunduğu “Fashion TV by Vestel” serisi televizyonlar moda tutkunlarına hitap ediyor.

Vestel’in sunduğu “Fashion TV by Vestel” serisi televizyonlar moda tutkunlarına hitap ediyor.


Vestel, moda kanalı Fashion TV ile yaptığı işbirliğiyle, modayı yakından takip edenlere özel TV serisi “Fashion TV By Vestel”i mağazalarında satışa sundu.

Modayı teknolojiyle buluşturan özel seri, modaseverleri iki farklı modelle karşılıyor. “Fashion TV by Vestel” serisi erkeksi tasarımı ile dikkat çeken 40 inçlik LED TV ve kadınsı tasarıma sahip 22 inçlik LCD TV modellerinden oluşuyor.

Vestel’in bu serisini tercih edenler 12 ay bedava Fashion TV Club üyeliği ve satın aldığı ürünle birlikte DVD ya da flaş bellekte Fashion TV içeriği almaya hak kazanıyor.

1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ürünler, HD yayın özelliği ve düşük güç tüketimi ile dikkat çekiyor. USB ve bilgisayar girişine sahip modellerin ağırlığı ise ayaklı ve ayaksız olmak üzere 3,1 kilogramdan 4,5 kilogramda dek değişiyor. Vestel mağazalarında satışa sunulan modellerin satış fiyatı ise bilinmiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun