Genel 11 EKİM 2009 / 07:36

Mobiliz, yeni nesil izleme sistemlerini tanıtıyor

Araç takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mobiliz; yeni nesil araç takip ve filo yönetimi yazılımının yanı sıra internet tabanlı kişisel uydu takip ve yük izleme sistemlerini fuarda tanıtıyor.

Araç takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mobiliz; yeni nesil araç takip ve filo yönetimi yazılımının yanı sıra internet tabanlı kişisel uydu takip ve yük izleme sistemlerini fuarda tanıtıyor.


Mobiliz’in 20 yıllık bir Ar-Ge şirketi olduğunun altını çizen Mobiliz Genel Müdürü Levent Aydoğan, 3 bine yakın müşterinin 50 bine yakın aracının kendi sistemleri ile takip edildiğini belirtiyor. Mevcut sistemlerin sürekli olarak geliştirildiğinin altını çizen Levent Aydoğan, “Kullanılan son teknoloji sayesinde şirketler sahada görev yapan filolarını, elemanlarını ve değerli yüklerini internet üzerinden en ekonomik şekilde her an izleyebiliyor ve bu sayede operasyonlarını daha etkin yöneterek, işletme giderlerinin azaltılmasına katkıda bulunuyor” dedi. Mobiliz Kişisel Uydu Takip Sistemi ile ise çocukların, yaşlıların, hastaların veya saha elemanlarının takibi gerçekleştiriliyor. Kullanımı kolay olan cihazlar, küçük ve hafif olması dolayısıyla kişiler tarafından kolaylıkla taşınabiliyor. Mobiliz Yük İzleme Sistemi sayesinde de şirketler; vagon, treyler gibi araçlarla taşınan yüklerini internet üzerinden her an takip edebiliyor. Türkiye çapındaki detaylı haritaları ile araç takip konusunda başarılı çözümler ve hizmetler sunduklarını belirten Levent Aydoğan, lojistikten dağıtıma, gıdadan sağlık alanına kadar her sektöre hizmet sunduklarını kaydetti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun