Genel 07 EKİM 2011 / 17:59

Mobiliz takip ve filo yönetim sistemlerinde en yeni uygulamalarını tanıtıyor

Mobiliz-FiloTürk, Akıllı yaşam konseptleri salonlarından 7. Salonda çözümlerini sergileyen şirketler arasında yer alıyor. Şirketin, A08 no’lu standında mobil takip ve filo yönetim sistemleri ve FiloTürk hizmetleri tanıtılıyor. Standda farklı ürün alternatifleri ile tanıtılan mobil takip ve filo yönetim sistemi internet tabanlı yazılımı ile herhangi bir yerden sisteme erişim sunuyor. GPS uydu alıcısı ile yüksek konum hassasiyeti sunan sistem, araçların herhangi bir andaki konumları ve hızı bilgilerine de ulaşım sağlıyor.

Aracın hareket, durma ve çekilme bilgilerinin yanında kontak ve rölanti bilgilerinin de takibine olanak sağlayan sistem, zengin rapor seçeneklerine sahip. Operasyon merkezi ile iki yönlü mesajlaşma olanağı ve GSM-GPRS-SMS haberleri ile de düşük işletim maliyeti avantajı sağlayan sistemin standda tanıtılan avantajları ise ekonomik sürüş takibi, rölanti takibi, sürücü performans kontrolü, çalınma sonrası araç takibi, zamanında variş tespiti, güvenli sürüş takibi olarak sıralanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun