Genel 04 MART 2011 / 01:07

Mobiliz CeBIT standıyla bölgede ve dünyada iş ortakları arıyor

Bu yıl ilk kez CeBIT'e katıldıklarını belirten Mobiliz Pazarlama ve Satış Müdürü Bülent Kayıkçı, ilgiden dolayı oldukça memnun olduklarını ve güzel görüşmeler yaptıklarını dile getiriyor.

Araç takip ve filo yönetim çözümleri üreten Mobiliz'in 5 bin civarında referansı var ve 10 binden fazla araç üzerinde Mobiliz sistemleri çalışıyor.Kayıkçı, sistemin işleyişini şöyle aktardı: "Araçlara birer cihaz yerleştiriyoruz. Bu cihaz aracın nerede olduğunu, devrini, sürücünün frene nerede bastığını, ne kadar yakıt tükettiğini, mesafesini, rölanti bilgisini bir merkeze iletiyor. Şirket sahipleri internete erişebildikleri herhangi bir yerden kendi şifreleriyle bu merkeze ait güvenli internet sitesine giriyorlar. Burada kendi araçlarının durumunu görebiliyor, geçmişe dair raporlar alabiliyor, sürücünün aracı nasıl kullandığını izleyebiliyorlar. Böylece sürücünün işini iyi yapıp yapmadığını veya aracı kendi amaçları için kullanıp kullanmadığını gözlemlemek mümkün."Kayıkçı, CeBIT'te kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını ve burada başarılı iş ortaklıkları kurabilmek adına güzel görüşmeler yaptıklarını sözlerine ekledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun