Genel 26 EYLÜL 2012 / 13:43

Mobilera Zirve'ye özel platform hazırladı

Mobilera bilişimcileri Zirve'de bir araya getirdi

Mobilera’nın ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi’12 için geliştirdiği platform sayesinde bilişim sektörünün önde gelen firmaları işbirliği için hem sanal hem de gerçek ortamda bir araya geldi. Platform ile bir hafta gibi kısa bir sürede 277 toplantı organize edilerek büyük bir başarıya imza atıldı.Mobilera, 11 – 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi’12 için tasarladığı işbirliği platformu ile bilişim dünyasını bir araya getirdi. Bilişim Zirvesi’nin web sitesi www.bilisimzirvesi.com.tr ile entegre çalışan bu platform sayesinde firmalar “Buluşturma Eşleştirme Toplantıları” için birbirleri ile kolayca randevulaşabildi. Mobilera’nın geliştirdiği bu platform ile bir hafta içerisinde toplam 277 toplantı gerçekleştirilerek işbirliği adına büyük bir başarıya imza atılmış oldu. Firmaların kendi profillerini bırakıp, aradıkları firma profilini tanımlayıp sorgulayabildikleri bu platformu ile Bilişim Zirvesi’ne katılan firmalar birbirleri ile sürekli iletişim halinde kalabildi.

Katılımcı firmalar Mobilera’nın geliştirip tasarladığı bu işbirliği platformu aracılığı ile birbirleri ile aynı zamanda mesajlaşabildi ve iş dalları kapsamında ise eşleşebildi. Zirve katılımcıları ayrıca işbirliğine uygun firmalar ile uygun eşleşme sağlayabilmek için kategori ve konum bazlı olarak aramalar da gerçekleştirebildi. Baştan sona Mobilera tarafından geliştirilen bu platform sayesinde firmalar, sanal toplantı odalarını kullanarak Bilişim Zirvesi süresince yapacakları şirket toplantılarını önceden ayarlayabildi.

Mobilera’nın geliştirdiği bu işbirliği platformu katılımcı firmalara zirveden sonra da birbirleri ile sürekli iletişim halinde kalabilmelerine imkân sağlıyor. Bu sayede yeni firmaların da sürekli olarak sisteme eklenmesiyle, platform ileriki süreçlerde de firmaların iş geliştirme süreçlerine yardımcı oluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun