Genel 09 EKİM 2010 / 10:49

Mobil fuar uygulamasıyla fuar elinizin altında

CeBIT Bilişim Eurasia Mobil Fuar Uygulaması ile katılımcı ve ziyaretçiler fuar hakkında birçok bilgiye ulaşabiliyor.

CeBIT Bilişim Eurasia Mobil Fuar Uygulaması ile katılımcı ve ziyaretçiler fuar hakkında birçok bilgiye ulaşabiliyor.


CeBIT Bilişim Eurasia Mobil Fuar Uygulaması ile katılımcı ve ziyaretçiler cep telefonları aracılığı ile salon planları, katılımcı-ürün-marka arama sistemi, forum alanları programları, haberler, duyurular, etkinlikler, temalar, ulaşım bilgileri gibi fuar hakkında birçok içeriğe erişebiliyor ve fuardaki tüm güncel gelişmeleri bu sistem aracılığı ile takip edilebiliyor.

Java destekli tüm cep telefonları ile http://cebit.spexco.com adresine girebiliyor, bilgisayara indirip daha sonra bilgisayardan telefona aktarabiliyor veya Turkcell hattından 2580’e kısa mesaj ile CEBIT yazarak gönderebiliyor ve uygulama cep telefonuna ücretsiz yüklenebiliyor. iPhone ile internet tarayıcısına http://itunes.apple.com/tr/app/cebit/id391096748?mt=8 linki yazılıp Mobil Fuar uygulaması hemen kurulabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun