Genel 29 EYLÜL 2008 / 09:24

Mobil çokluortam sistemi

Samsung’un yeni dizüstü modeli R60+, gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra yenilikçi parlak siyah Aura tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Samsung’un yeni dizüstü modeli R60+, gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra yenilikçi parlak siyah Aura tasarımı ile de dikkat çekiyor.


Minimalist ve dinamik tasarımlı R60+, 15,4 inç geniş LCD ekranı ile Intel Core Duo işlemciyi, ATI’nin Radeon HD 3400 ekran kartı ve Windows Vista işletim sistemi ile bir araya getiriyor. Tüm yeni Samsung dizüstü bilgisayarlar gibi, R60+ da Nano Teknolojisine sahip. Klavyesine serpilmiş nano boyutlu gümüş iyonları ile sistemi bakterilerden tamamen uzak tutuyor. Bilgisayarın bir diğer özelliği ise Core Duo mobil işlemcisi ile aynı anda müzik dosyalarının, iş/ofis uygulamalarının ve oyun programlarının çalışmasına olanak tanıması. 15,4 inç WXGA (1280x800) çözünürlüklü geniş LCD ekranı yüksek parlaklık özelliği ile donatılmış. Bu sayede yüzde 30 daha fazla görüntü alanı sağlayan R60+ sunduğu geniş görüş açısına ek olarak fotoğraf ve yazı görüntülemedeki göz yorgunluğunu azaltıyor. ATI Radeon HD 3400 ile geliştirilmiş dış grafik performansı sunan ve mobil çokluortam sistemi olarak da değerlendirilebilecek R60+’ın satış fiyatı 899 dolar + KDV.


www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun