Genel 09 EKİM 2009 / 06:53

Mitasan Sharp yeniliklerle fuarda

Mitasan Sharp, standında ziyaretçileri kurumsal baskı sistemleri başta olmak üzere farklı ürün ve yeniliklerle buluşturuyor.

Mitasan Sharp, standında ziyaretçileri kurumsal baskı sistemleri başta olmak üzere farklı ürün ve yeniliklerle buluşturuyor.


Mitasan Sharp, standında ziyaretçilerine geniş ürün portföyüyle tanışma fırsatı sunuyor. Fuara ve standlarına olan ilginin giderek arttığını ve haftasonu en yüksek seviyesine çıktığını dile getiren Mitasan Sharp Teknik Müdürü Kadir Aydın, stand alanında sergiledikleri ürünler arasında 20 kopyadan 110 kopyaya kadar baskı yapabilen renkli ve siyah beyaz fotokopi makineleri, hesap makineleri, faks ve projeksiyon cihazları bulunduğunu söyledi.

Fuarda yeni ürünlerini ihtiyaç sahipleriyle ve tüketicilerle buluşturmayı hedeflediklerini belirten Aydın, bu yeniliklerden bazılarını şöyle sıraladı: "Mitasan Sharp standında en yeni ve kaliteli ürünlerimizi sergiliyoruz. Standımızda yer alan ürünler gelişen teknolojinin koşullarını yerine getiren, zengin fonksiyonlu ve yenilikçi ürünler. Örneğin A4 fotokopi çekebilen renkli fotokopi makinemizle sektörde bir ilke imza attık. Bu cihaz ağ yazıcı, tarayıcı, dupleks gibi teknolojilerin hepsini bir arada barındırıyor. Bunun haricinde yeni siyah beyaz fotokopi ürünlerimiz var. Faksta F115 modelimiz ağ yazıcı, tarayıcı, gelen faksları bilgisayara yönlendirme ve e-posta atma özelliklerinin tümüne sahip. Hesap makinelerimiz de özellikle bilimsel hesaplar yapmak üzere zengin fonksiyonlarla donatılmış durumda. İsteyen herkes burada ürünlerimizi görebilir, kıyaslayabilir ve satın alabilir. Tüm yeniliklerimizi yakından görmek isteyen herkesi standımıza davet ediyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun