Genel 06 EKİM 2011 / 13:53

Mitasan KOBİ’lere özel ofis çözümlerini CeBIT'te sergiliyor

Mitasan KOBİ’lere özel ofis çözümlerini sergiliyor

Sharp’ın kurumsal pazarda KOBİ’leri hedefleyen baskı çözümleri, CeBIT Bilişim Eurasia'da Mitasan standında ziyaretçilerin karşısına çıkıyor. CeBIT Eurasia 2011’de ofislere yönelik baskı ve fotokopi ürünlerinin dağıtıcısı Mitasan, Sharp’ın renkli ve siyah-beyaz fotokopi, yazıcı, tarayıcı ve faks modellerini iş dünyasının beğenisine sunuyor. 2. salonun B2 standında yer alan Mitasan, markanın A-Jaguar ve Sirius modelleriyle renkli ürün gamından Gemini, Gemini Plus, Aries, Virgo serilerini de tanıtacak.

Sharp’ın çok fonksiyonlu ürün ailesiyle, uygun maliyetli belge tarama ve baskı çözümleri arayan KOBİ’lerin dikkatini çekmeyi hedefleyen Mitasan’ın standında Sharp’ın dokunmatik ekranlı ilk MFP modelleri bulunacak. Yeni nesil çok fonksiyonlu sistemlere (MFP) taşınan akıllı telefonlardaki kullanıcı arayüzü, daha fazla verimlilik ve daha kolay kullanım özelliklerini beraberinde getiriyor.

Çalışana dost arayüz

Çok fonksiyonlu ürün grubunun yeni MX-2610N ve MX-3110N modelleri, 10,1 inç büyüklüğündeki kontrol panelleriyle kullanıcılara herhangi bir tuşa bastıktan sonra her belgenin ayarlarını küçük bir dokunuşla yapabilme rahatlığını sunuyor. Kullanım kolaylığını artırmaya ve adaptasyon süresini düşürmeye odaklanılan ürün tasarımında, cihazdaki tüm fonksiyonları kolaylıkla idare etmek için kullanılan büyük dokunmatik ekranın yanı sıra metin ve ikonların kolay okunur şekilde olması da dikkat çekiyor. Ayrıca dokunmatik kontrol paneli, değişebilir konumu sayesinde engelli çalışanlar tarafından da tekerlekli sandalye hizasından rahatça kullanılabiliyor.

Günlük ofis görevlerini otomatik hale getirmek ve taranan belgeleri doğrudan uygun hedeflere göndermek için yazıcılarda Sharp OSA (Açık Sistem Mimarisi) kullanılıyor. Bu sayede uygulamaların düzenlemesi kolaylıkla yapılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun