Genel 09 EYLÜL 2009 / 12:26

Mio C725, Kensington araç kiti hediyeli

Mio, navigasyon cihazlarından C725 modelini alan herkese Kensington Bluetooth Telefon ve iPhone için Araç Kiti hediye ediyor.

Mio, navigasyon cihazlarından C725 modelini alan herkese Kensington Bluetooth Telefon ve iPhone için Araç Kiti hediye ediyor.


18 cm genişliğindeki ekranı ve zarif görüntüsüyle dikkat çeken Mio C725, geniş ekranıyla video izlemenize ve hafıza kartına ya da flash sürücüye yükleyebileceğiniz fotoğraflarla özel bir fotoğraf albümü yaratma ve yanınızda taşımanıza olanak tanıyor. Müzik dinleme olanağı da sunan C725 modeli, Kensington'ın Bluetooth Telefon ve Iphone için Araç Kiti'ni hediye veriyor.

Kensington Bluetooth Telefon ve Iphone için Araç Kiti, telefon arabadan uzaktayken pil ömrünü uzatmak için kendiliğinden kapanıyor ve 20 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Üç telefona kadar eşleme imkânı sunan araç kiti, net bir ses iletişimi için kaliteli hoparlöre ve gürültü kesici mikrofona sahip. Araç kitinde programlanabilir üç hızlı arama butonu bulunuyor. Ayrıca USB porta sahip araç şarj adaptörü sayesinde iPhone ya da diğer mobil cihazlar şarj edilebiliyor. Telefonları rahatça değiştirebilmek için butonu bulunan bu araç kiti 2 yıl da garantili.

Kensington Mio C725 modeli KDV dahil 1.239 TL fiyatla satışa sunuluyor.