Genel 09 EYLÜL 2009 / 12:26

Mio C725, Kensington araç kiti hediyeli

Mio, navigasyon cihazlarından C725 modelini alan herkese Kensington Bluetooth Telefon ve iPhone için Araç Kiti hediye ediyor.

Mio, navigasyon cihazlarından C725 modelini alan herkese Kensington Bluetooth Telefon ve iPhone için Araç Kiti hediye ediyor.


18 cm genişliğindeki ekranı ve zarif görüntüsüyle dikkat çeken Mio C725, geniş ekranıyla video izlemenize ve hafıza kartına ya da flash sürücüye yükleyebileceğiniz fotoğraflarla özel bir fotoğraf albümü yaratma ve yanınızda taşımanıza olanak tanıyor. Müzik dinleme olanağı da sunan C725 modeli, Kensington'ın Bluetooth Telefon ve Iphone için Araç Kiti'ni hediye veriyor.

Kensington Bluetooth Telefon ve Iphone için Araç Kiti, telefon arabadan uzaktayken pil ömrünü uzatmak için kendiliğinden kapanıyor ve 20 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Üç telefona kadar eşleme imkânı sunan araç kiti, net bir ses iletişimi için kaliteli hoparlöre ve gürültü kesici mikrofona sahip. Araç kitinde programlanabilir üç hızlı arama butonu bulunuyor. Ayrıca USB porta sahip araç şarj adaptörü sayesinde iPhone ya da diğer mobil cihazlar şarj edilebiliyor. Telefonları rahatça değiştirebilmek için butonu bulunan bu araç kiti 2 yıl da garantili.

Kensington Mio C725 modeli KDV dahil 1.239 TL fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun