Genel 12 KASIM 2008 / 11:49

Minicom Advanced Systems Saben’le el sıkıştı

Sayısal iletişim ve KVM çözümleri oyuncusu Minicom Advanced Systems, Türkiye’de yetkili temsilci olarak Saben ile çalışacak.

Sayısal iletişim ve KVM çözümleri oyuncusu Minicom Advanced Systems, Türkiye’de yetkili temsilci olarak Saben ile çalışacak.


Konu ile ilgili açıklamada bulunan Minicom Avrupa Direktörü Ronni Guggenheim; “Sayısal iletişim çözümlerimiz ile ilgili Türkiye’de Saben bünyesindeki Digiboard firmasının yaptığı oldukça etkileyici uygulamalar ile karşılaştık ve ilişkilerimizi daha da derinleştirmeye karar verdik. Bu, Saben’in satış, bütünleştirme, müşteri ilişkileri ve portföyü konularında kaydettiği başarıya teşekkürümüzün bir ifadesidir. Türkiye pazarı konusundaki derin kavrayışları mükemmel ve çok iyi bir gelecek vaat ediyorlar. Bu da bizim için stratejik öneme sahip olan Türkiye pazarındaki uzun vadeli hedeflerimiz ile örtüşüyor” açıklamasını yaptı. Saben Pazarlama İletişim Koordinatörü Bahar Erduran ise “Saben olarak dijital iletişimin geleceğine oldukça inanıyoruz, Türkiye pazarına da bu anlamda Digiboard ile önemli bir katkı sağladığımıza inanıyoruz. Ayrıca günümüzün ağlar ile örülü dünyasında KVM sistemlerinin BT altyapılarının temel ve vazgeçilmez bileşenlerinden biri olduğunun da farkındayız. Artan BT yatırımları ve müşteri talepleri bizleri bu sektörün bir parçası olmaya yönlendirdi. Minicom, son teknoloji ürünleri, yenilikçi yaklaşımı ve dünya çapındaki güvenilir ismi ile Saben için Türkiye pazarının sayısal iletişim ve KVM çözümleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi seçimdir” diye konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun