Genel 02 MART 2010 / 15:38

Minibook boyundan büyük işler yapıyor

Casper, netbook kategorisinde piyasaya sunduğu Minibook serisine 3 farklı model ekledi.

Casper, netbook kategorisinde piyasaya sunduğu Minibook serisine 3 farklı model ekledi.


Teknoloji tutkunları Casper Minibook ile iletişim özgürlüğünden sınırsızca faydalanırken, her an internete bağlanabilecek, istedikleri bilgilere kolayca ulaşabilecek. Casper Minibook'un ince tasarım çizgisi siyah, beyaz ve gri renk seçenekleriyle farklı stilleri yansıtırken, 10 inç boyutundaki LED ekranı ve izole klavyesi ultra kullanım konforu yaşatacak.

Yeni Casper Minibook, Intel'in son işlemci teknolojisi olan N450 chipset işlemci,1.66 Ghz. işlemci hızı ve 250 GB'lık sabit disk kapasitesine sahip. Ayrıca dahili 1.3 MP Webcam, dahili mikrofon ve hoparlör, 3 adet USB girişi ve kart okuyucu özellikleri ile kullanıcıyı hiçbir uygulamadan mahrum bırakmıyor. Minibook modelleri 359, 379 ve 399 dolar + KDV fiyatlarla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun