Genel 15 MART 2010 / 09:34

Millenicom iş ortakları "Tam Yol İleri" dedi

Millenicom, iş ortaklarının telekomünikasyon sektöründeki faaliyetlerini güçlendirmek adına eğitimleri hızlandırdı.

Millenicom, iş ortaklarının telekomünikasyon sektöründeki faaliyetlerini güçlendirmek adına eğitimleri hızlandırdı.


Millenicom Türkiye, 5-7 Mart 2010 tarihleri arasında Antalya'da iş ortaklarıyla buluştu. Türkiye'nin dört bir yanındaki 100'ü aşkın iş ortağının bir araya geldiği toplantıda Millenicom Türkiye'nin yenilikçi ürün ve hizmetleri tanıtıldı. Toplantıya katılan iş ortakları aynı zamanda Millenicom Türkiye tarafından sunulan çözümlere yönelik ayrıntılı eğitim programlarına da katılma olanağı buldu. "Tam Yol İleri" temasıyla Millenicom Türkiye'nin gelecek dönem stratejilerinin ele alındığı toplantıda, firmanın büyüme hedefleri ve alternatif telekom pazarında sürdürdüğü konumu hakkında ayrıntılı bilgi aktarıldı.

Millenicom Türkiye'nin kurumsal alanda sunduğu A-Tipi Telefon Hizmeti'ni tercih eden kurum sayısı 45 bini aşarken, bireysel alanda sunulan 1045 hizmetinden 2 milyonu aşkın farklı kullanıcı tasarruf sağladı. Millenicom Türkiye'nin bir süre önce sunduğu ve "Tam Yol İleri" iş ortakları toplantısının ana gündem maddelerinden birini oluşturan Doping ADSL2+ hizmeti ise 15 bini aşan abone sayısıyla gün geçtikçe daha geniş bir kitleye ulaşıyor.

Millenicom Türkiye üst düzey yöneticileri ve iş ortakları, toplantı süresince sektörde yaşanan gelişmeleri değerlendirirken yaşanan sorunlara nasıl çözümler üretilebileceği konusunda da fikirler geliştirdi.

Millenicom Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu, ilk günden itibaren iş ortaklarının yapılanmasına büyük önem verdiklerini ve birlikte önemli başarılara imza attıklarını şu sözlerle belirtti: "2004 yılında faaliyete geçtiğimizden bu yana her zaman büyük hedeflere sahip olduk. Bu yıl Millenicom Türkiye olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'yı kapsayan EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Technology Fast500 EMEA 2009 Programı'nda ikinci sırada yer alma başarısını gösterdik. Yüzde 39 bini geçen 5 yıllık rekor büyüme oranımızla aynı zamanda EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen ağ ve telekomünikasyon şirketi olduk. 2010 ve sonrasında daha da büyük başarılara imza atmak için aralıksız çalışmaya ve her zaman yüksekleri hedeflemeye devam etmekteyiz. Bu nedenle de bu yılki iş ortakları toplantımıza ‘Tam Yol İleri' adını verdik."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun